СОЛІДАРНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ

НДО, ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ —

ЗАПОРУКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Регіональні історії успіху

Україна потребує інновацій та тотальної модернізації всього, що нас оточує: державного управління, бізнес-моделей, технологій виробництва, культури управління тощо. Інакше відставання в розвитку від решти світу скоро стане катастрофічним. Усі зацікавлені в змінах – влада, бізнес, громадський сектор або будь-хто із нас – мають вміти спілкуватися та працювати в рази продуктивніше в порівнянні з країнами-лідерами.

Адже перш ніж летіти підкорювати світ, ми повинні зробити себе ефективними. А це значить, перед нами стоїть системна непроста задача. Тому наскрізною темою «ФОРУМУ ЛІДЕРІВ ЗМІН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ “СОЛІДАРНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ НДО, ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ — ЗАПОРУКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ (на прикладах регіональних історій успіху)»  ми обрали ємне слово – «Результат».

14 грудня ми розкриємо успішні проекти взаємодії учасників ринку – громадського сектору, влади та бізнесу, що завдяки успішній співпраці, змогли просунутися далі у впровадженні результат-орієнтованих проектів.

Ми поговоримо про те, яким чином досягати дієвих змін в складних умовах. Як долати кризи та перепони на шляху до досягнення мети. Які управлінські технології та інструменти використовувати. Як надихати і вести за собою людей, і де самому знаходити мотивацію для досягнення амбітних цілей.

Про це та багато іншого поговоримо на
«ФОРУМІ ЛІДЕРІВ ЗМІН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ “СОЛІДАРНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ НДО, ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ — ЗАПОРУКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ
(на прикладах регіональних історій успіху)»
.

На Вас чекають:

0
Головні панелі
0
Історій успіху в співпраці

Програма Форуму

Де?

Прес-конференц зала
стадіону “МЕТАЛІСТ”

м. Харків, вул. Плеханівська, буд. 65
вхід з Власівського провулку

Коли?

П’ятниця 
14 грудня 2018 р.

з 9:00 до 18:00

Організатори: